• Greita peržiūra
  43,25 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztas vilnonis dvigubas komplektas. Ypatingai šiltas, tad net šalčiausią žiemą jausitės jaukiai ir šiltai. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad pritaikytos moterims, vyrams ir jaunimui. 

  43,25 €
  NULL
 • Greita peržiūra
  17,45 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztas, natūralios vilnos, itin šiltas vilnonis komplektas: dvigubos kumštinės pirštinės su bumbulu ir kepurė. Šių gaminių išskirtinumas - vilnonis bumbulas, primenantis sniego kamuoliuką. Komplektas unikalus ne tik žaliavos natūralumu, bet ir pateikiama spalvų paletės įvairove. Galima rinktis iš pateiktų dydžių ir spalvų, tad gali dėvėti...

  17,45 €
  NULL
 • Greita peržiūra
  6,45 € Yra sandėlyje

  Dviguba prailginta kepurė su Lietuvos vėliavos spalvomis. Ypatinga - nes galima dėvėti atsilenkus ir neatsilenkus, nes trispalvė yra iš abiejų kepurės pusių. Bumbulas taip pat trijų spalvų, žyminčių Lietuvos vėliavos simbolį.

  6,45 €
  NULL
 • Greita peržiūra
  5,76 € 7,20 € -20% Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztas, tautinių spalvų dryžuotas šalikas. Spalvos išmegztos išilgai, tad atrodo kaip vėliava.

  5,76 € 7,20 € -20%
  NULL
  Sumažinta kaina!
 • Greita peržiūra
  14,30 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megzti šalikai ir atlenkiamos pusvilnonės kepurės su bumbulu. Išskirtinis mezginio raštas suteikia kepurei formą bei ilgaamžiškumą. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad tinka moterims, vyrams ir jaunimui. 

  14,30 €
  NULL
 • Greita peržiūra
  4,90 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje mezgtos šukuotinės medvilnės dvigubos kepurės su atlenkimu. Šukuotinė medvilnė išsiskiria unikaliu švelnumu, tad tiks net ir jautriausiai vaiko odai. Dvigubas mezginys bei atlenkimas - puiki apsauga nuo šalčio, ties ausimis susidaro ketursluoksnis mezginys, apsaugantis nuo vėjo.

  4,90 €
  NULL
 • Greita peržiūra
  6,60 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megztos pusvilnonės kepurės su bumbulais. Švelnus ir šildantis mezginys, o išskirtinis žaismingumas sužavės kiekvieną vaiką. Pateiktoje spalvų įvairovėje išsirinks net reikliausias vaikas.

  6,60 €
  NULL
 • Greita peržiūra
  15,20 € Yra sandėlyje

  Lietuvoje megzti šalikai ir dvigubos pusvilnonės kepurės su bumbulu. Švelnus paviršius maloniai šildo ir suteikia jaukumo. Galima rinktis įvairių spalvų variantus, tad tinka moterims, vyrams ir jaunimui. 

  15,20 €
  NULL
 • Saugus apmokėjimas

  Atsiskaitymai vykdomi per Paysera/Mokėjimai.lt įmokų surinkimo sistemą - didžiausia ir viena patikimiausių tokio tipo sistemų Lietuvoje.

 • Nemokamas pristatymas

  Užsakymai nuo 50€ Lietuvoje pristatomi nemokamai. Mažesni – už 3€.

 • Aptarnavimas

  Skambinkite telefonu ir rašykite el. paštu darbo dienomis 8:00 – 17:00.

Individualūs ir didmeniniai užsakymai

UAB "Knitas" savo veiklą pradėjo 1995 metais. Įmonė gamina didelį asortimentą megztų gaminių. Turėdami aiškią viziją tapti tekstilės gaminių etalonu, nuolat siekiame rinkai pateikti aukščiausios kokybės gaminius, tad užsitarnavome gerą vardą ne tik Lietuvoje, bet ir tarp Vakarų bei Šiaurės Europos vartotojų. Norėdami užsisakyti didesnius kiekius arba kitokius modelius, susipažinkite su pilnu mūsų asortimentu įmonės interneto svetainėje KNITAS.LT.